זוג דתי בתחילת שנות ה-30 לחייהם + 2 בנות

מתוך אהבה רבה לעולם הבישול והאירוח החליטו בני הזוג להשקיע בעיצוב מחדש של המטבח כך שיהיה בדיוק לפי צרכיהם.
בתכנון והעיצוב הושם דגש מיוחד על תפקידו של המטבח כ"לב הפועם" של הפעילות המשפחתית, ועל מיקומו המרכזי  בחלל הכניסה לדירה, בצמוד לסלון, ועל כן הוא נותן את ה"טון העיצובי" לדירה כולה.

סגנון העיצוב שנבחר הוא כפרי-לייט המעניק למטבח אווירה נינוחה וביתית מחד, ומראה עדכני וקלאסי מאידך. צבע המטבח מיוחד, ירוק-אפרפר, בשילוב חיפוי הקיר המורכב מאריחים מצוירים יוצרים יחד הרמוניה מיוחדת, שאינה מגבילה מבחינה צבעונית ומשרה תחושת רוגע.

1. מטבח סנדוויץ בחיפוי פולימר (מטבחי זיו)
2. שיש קיסר
3. עץ טבעי (שולחן פינת אוכל)
4. ברזל (תנור/תאורה)

המעצבת: נרקיס חן

שנות ניסיון: 5

האני מאמין שלי: כל פרויקט הוא מסע. מסע היכרות עם האדם, הזוג או העסק. לשמוע מכם מה אתם חולמים שיקרה ביחידת דיור, בדירה, בוילה או במשרד שלכם. בתוך כל תקציב שיפוץ חבויים כ"כ הרבה רצונות ושאיפות וחלומות. אני פה כדי לעזור לכם להגיע מהחלום למציאות.

הלקוחות שלי, הופכים בתקופה מסוימת בחיי ובחייהם לאנשים הקרובים אלי, וזה כיף לי כי כל משפחה והסיפור שלה ואין שני סיפורים דומים. לכל משפחה הרגלים שונים שגוזרים תכנון שונה. ואני פה בדיוק כדי לעשות סדר בפרויקט, להוביל אתכם יד ביד מהחלטה להחלטה עד שנרגיש שזה זה. בדיוק מה שחלמנו שיקרה.

השכלה בתחומי העיצוב: המסלול המלא לעיצוב פנים במסגרת היחידה ללימודי המשך של הטכניון

רוצים מטבח כזה?
כתבו לנרקיס:

מטבחים נוספים בסגנון הקלאסי

קצר וקולע

למי עוצב המטבח? משפחת ויצמן מתגוררת בכפר חב"ד לאחרונה רכשו הזוג בית פרטי, המשתרע על חצי דונם, וכולל כמה מפלסים,

---
להמשך קריאה 

חדשנות מעודנת

למי עוצב המטבח? המטבח עוצב עבור משפחת עידן המתגוררת בעיר חריש.המגדלים היוקרתיים יועדו למשפחות איכותיות שרוצות לחיות בעיר ועדיין להרוויח

---
להמשך קריאה